Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 18.09.2020, 16:41

Коростенська ЗОШ №8 I-III ступенів

Виховання

«Ми - за здоровий спосіб життя!»

18 листопада   в ЗОШ № 8 стартувала акція «Ми - за здоровий спосіб життя». Метою акції є формування поняття про здоров’я як важливу цінність, поняття про моральні основи здоров’я, виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я.

«Ми проти куріння»

Не секрет, що в житті у молодого покоління присутня спокуса випити або покурити, спробувавти наркотичні засоби. І цим вже не здивуєш - чималий прибуток від збуту спиртного і тютюнових виробів у наш час приносять саме діти. Причин для таких дій може бути багато:

- бажання "здатися" перед однолітками;

- небажання виявитися білою вороною в очах однолітків;

- наслідування старшим.

І це далеко не все.

Тому  в  ЗОШ №8 м. Коростеня з метою формування поняття про здоров’я, як важливу цінність життя, поняття про моральні основи здоров‘я, з метою формування почуття відповідальності за своє життя, здоров’я та безпеку в школі відбулася акція «Ми – за здоровий спосіб життя». Учні намагались за допомогою  виготовлення стінгазет, агітуючих листівок, буклетів, різних поробок, авторських віршів та виступів агітбригади показати, довести актуальність і значимість проблеми СНІДу, алкоголізму, тютюнопалінню; сприяти поширенню інформації про причини і наслідки СНІДу , алкоголізму та тютюнопалінню. Найактивнішими виявилися учні, які  були нагороджені грамотами - це 8А та 8Б класи, за активну участь отримали подяки школярі 5 А , 7А, 9Б класів.  Перше місце отримали за найкращі авторські вірші – учениця 5А класу Василенко Софія та учениця 8Б класу Невмержицька Дарина. Всі діти школи активно приймали участь, адже у сучасному суспільстві реальну загрозу здоров'ю людини представляють шкідливі звички. Кожен учень повинен знати, що нікотин, алкоголь, наркотики - це отрута, яка знищує людину, руйнуючи здоров'я, послаблюючи волю, позбавляючи людину життєвих і моральних цінностей.

Вчитель ЗОШ №8 Грищук Юлія Вікторівна.

«  Вересень 2020  »
  • Create a free website