Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 17:05

Герої не вмирають

"Небесна сотня"

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-6 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 7-8 класів), година пам’яті «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 11 класів).

19 лютого учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час години пам’яті. Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану.Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Переглядів: 167 | Додав: Toretti | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2021  »