Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 16:42

Головна » 2018 » Грудень » 10 » Шкідливим звичкам скажемо - НІ!
Шкідливим звичкам скажемо - НІ!

Відомо, що здоров’я — найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільства . Проте є чимало людей, зокрема й молодих, які самі шкодять своєму здоров’ю, уживаючи алкоголь, наркотики, палячи тютюн тощо.

Щоб  запобігти шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків  в школі були проведені заходи – це семінари – тренінги на тему: «Ставлення до ВІЛ позитивних людей», «Відмова від шкідливих звичок».

Використовувались різні методи роботи:  ігри, робота в групах, мозковий штурм, тести. До школи був запрошений лікар  з  «Клініки, дружньої до молоді» Сингаївський В.К., який виступив з лекцією про ВІЛ/СНІД та  фахівець із соціальної роботи Центру соціально-психологічної реабілітації населення Паламарчук І.В.

Всі ці заходи пропагували здоровий спосіб життя, формували у школярів відповідальне ставлення щодо власного здоров’я і відмову від шкідливих звичок.

Юлія Грищук, вчитель основ здоров`я Коростенської ЗОШ №8

Переглядів: 378 | Додав: Toretti | Рейтинг: 0.0/0