Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 20:12

Головна » 2020 » Грудень » 1 » Місячник знань з основ безпеки життєдіяльності
Місячник знань з основ безпеки життєдіяльності

З 2 листопада по 30 листопада у школі було проведено Місячник знань з основ безпеки життєдіяльності.
З метою популяризації  здорового і безпечного способу життя в ЗОШ № 8 відбулися  тематичні виховні години, бесіди, лекції,заняття, вікторини, перегляд презентацій,навчальних відеофільмів  з основ безпеки життєдіяльності.
Метою заходів було - пояснити виникнення і значення понять «безпека» і «небезпека»; вчити розрізняти природні небезпеки і ті, що створила людина; формувати вміння приймати правильні рішення у небезпечній ситуації; вчити турбуватися про своє життя, здоров’я та своїх близьких. Адже безпека - це ситуація, коли здоров’ю, життю людини нічого не загрожує, не погіршує її здоров’я, не перешкоджає зростанню і розвитку, навчанню, праці, спілкуванню.
   Учні з зацікавленістю виготовляли лепбуки, пам’ятки, малюнки, переглядали презентації, відеофільми з безпеки життєдіяльності.
Неабияку роль відіграє безпека вдома. Тому батькам,у соціальні мережі було відправлено таке звернення:
Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про їх безпеку, дотримуючись правил безпечної поведінки у побуті та на вулиці.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з ними. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А, щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти у тій чи іншій ситуації.
Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Переглядів: 295 | Додав: Toretti | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2020  »